Про мене

Хірургічна робота складається з двох елементів: мистецтва рукодействія і наукового мислення, які одне без іншого є безплідними. С. С. Юдін

• Лікар вищої категорії з хірургічним стажем більше 15 років.
  • Спеціалізація з хірургії, акушерства та гінекології, ендоскопії, ультразвукової діагностики.
  • Тематичні вдосконалення І та ІІ рівня з лапароскопії, гістероскопії.
  • Маю діючі кваліфікаційні категорії з гінекології та хірургії.

Диплом з відзнакою

Консультації, лікування, виконання операцій пацієнтам хірургічного та гінекологічного профілю.

Записатися на консультацію

Приходьте планово та позапланово, якщо маєте скарги